Author: g***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good good good
顏色: 彩色 | 尺寸: 常規款 | 1 photo(s)
Price: NT$60
Regular
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Multicolor |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Blemishes |
| 長度 | 7.3 cm |
| 寬度 | 10.3 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb251106729616182462 |
Overall Rating: 4.69/5
Author: g***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good good good
顏色: 彩色 | 尺寸: 常規款 | 1 photo(s)
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 剛用了效果要用到完才知結果
顏色: 彩色 | 尺寸: 常規款 | 1 photo(s)
Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還不錯,不會不舒服
顏色: 彩色 | 尺寸: 常規款
Author: s***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works very well 👌
顏色: 彩色 | 尺寸: 常規款